Két éve találtam rá a Tudjukki oldalára, és csak a legjobbakat tudom elmondani a szolgáltatásukról. Először egy burkoló céget sikerült találnom (Demeter Villszer Kft.), akik gyönyörűen kijavították és felújították az erkélyemet, ami már veszélyes állapotban volt. Aztán egy asztalost találtam (Lacko Wood Industry Kft.), akit eredetileg egy ágyláb levágására hívtam, később három csodás asztalt is készített. Most pedig egy kapucsengőt kell megjavítani, erre is azonnal találtam szakembert - a listán szerepelt ugyanaz a cég, amely a burkolást végezte - ők mindenféle munkával foglalkoznak, ami egy ház felújításához szükséges.
Teljes mértékben elégedettek vagyunk a napelem rendszer telepítésével. Már az elejétől kezdve nagyon segítőkész és profi csapattal volt dolgunk. Minden felmerülő kérdésünkre türelmesen és érthetően válaszoltak, ami sokat segített a döntésben. A telepítés gördülékenyen, pontosan történt, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Jó szívvel ajánljuk őket mindenkinek, aki napelemben gondolkodik!
Nagyon hasznos ajánlatokat kaptam, sikerült is kiválasztanom a megfelelőt! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Samu Mihály úr és csapata reagált a leggyorsabban, már másnap kijöttek és mindent a megbeszélt határidőre teljesítettek. Reggel 7-től este 7-ig nyomják, ha kell, még tovább. Munkájukra nagyon igényesek, inkább belefektetik a plusz munkát mindenbe, hogy a végeredmény szép és precíz legyen. Szép lett a tető, a kémények, az erkélyek is.
Köszönöm szépen az együtt működést és hogy a Bosterkft választota mi is mint Válalkozo embereimel egyut nagyon elégedettet voltunk és minden meg rendelőnek aki a bosterkft választja kedvezményesen esztetikus .szép. precíz .erős .és pontosan el végezni a munkát üdvözlettel Bosterkft .
Egy panellakás erkélyének burkolásához kaptam segítséget, Papp Zoltán személyében. Pár napon belül el is végezte a munkát, amivel maximálisan elégedett voltam. Korrekt, rugalmas hozzáállással, nagyon szépen, precízen dolgozott. Sőt még a az anyagok megvásárlásában, hazaszállításában is a segítségemre volt. Nagy köszönet érte Önöknek és neki is!
Vízszerelőt kerestem, az ajánlott szerelő hamar megoldotta a problémát. Munkájával nagyon meg vagyok elégedve. (Brechl János - vízszerelő)
A vártnál is kevesebb helyreállítási munka lett a bontás után, a munka végeztével tisztán hagyta maga után a helyszínt minden nap. Nem csak túl akart lenni a munkán hanem jól is akarta csinálni. Az árajánlatban megadott összeget kérte.
Bármelyik szakemberrel beszéltem, mind nagyon készséges, és udvarias volt.
Köszönjük, nagyon jó szakembert küldtek!Első alkalomtól fogva nagyon kedvesek! Ténylegesen akarnak es tudnak is segíteni! Többször is édeklődnek hogy tényleg elkészült amit szerettünk volna! Köszönjük a segítséget!
A határidőket betartva, megfelelő àr-értékarányban végezték el a munkát. A kérdéseket maximálisan figyelembe vették. Tisztán, precizen dolgoztak! Mindenkinek ajánlani tudom az Üvegkockát.