Az ingatlan lakott, L alakú épület. Tudjuk-e 2-3 szakaszban, vagy esetleg helyiségenként kialakítani a rendszert, lebetonozni, leburkolni, majd a használt lakóteret az elkészült területre átrendezni, és folytatni a következő rész kiépítésével, (szakaszonként akár két hetes szünetet is beiktatva, hogy ott az egyéb munkálatok elvégezhetőek legyenek és az "átköltözés" is megtörténhessen) hátrafelé haladva az épületben a tervezett kazán irányába?
Elektromos hőtárolós fűtőszálas padlófűtés komplett kialakításához keresek kivitelezőt május vagy június hónapra. Feladatok: aljzat bontás, mélyítés, betonozás ( szerelőbeton ), hő- és vízszigetelés, fűtőszál telepítése, lerakása, betonozás ( 10-12 cm ) aljzatkiegyenlítés, hidegburkolás. Villamossági munkák: tervezés, áramkör kiépítése a vezérelt mérőtől, telepítés.
Két szintes családi ház fűtésrendszerét szeretném korszerűsíteni a teljes alsó szinten vizes padlófűtést szeretnénk hőszivattyúval és az emeleten pedig klímákkal. Jelenleg az ingatlant 2 gázcirkó szolgálja ki az egyik a fűtésért felel radiátorokon keresztül, a másik a melegviz szükségletet szolgálja ki. Mielőbbi személyes felméréset szeretnék kérni árajánlattal! Üdvözlettel.:
Keresek olyan E.ON regisztrált szakembert/céget, aki jártas a régi átfolyós (gázos, nyílt égésterű) vízmelegítőt kicserélni villanybojlerre. A feladata lenne többek között az elektromos hálózat kiépítése a biztosító szekrénytől a fürdőszobáig hálózatbővítéssel. Valamint az új villanybojler felszerelése és beüzemelése.
űdvözlöm ismerösömnek érdeklödnék,hogy Salgótarjánba mennyi lenne egy villanyboyler beszerelés kompletten, és egy gázboyler le szerelés.hozzávetőlegesen mennyi lenne a munkadij, Jelenleg korházban van mert eltört a válla de hamarosan haza jönn.Várom mielöbbi válaszukat.Köszönöm Űdvözlettel
Tisztelt Cím! Újépítésű házunk teraszának beépítésén gondolkodunk, és a ház többi részéhez hasonlóan itt is padlófűtést kialakítani. A ház padlófűtését generálkivitelező végezte (86 m2 alapterület). A teraszunk 10 négyzetméter, jelenleg még estrich betonozás előtti fázisban van, így letehető a padlófűtés. Első körben szeretnék érdeklődni, hogy 10 négyzetméter padlófűtés kialakítása megközelítőleg milyen költséggel valósulhatna meg (plusz 1 kör, osztó-gyüjtő stb.). A terasz a kazántól (háztartási helyiség) kb. 5 méterre helyezkedik el.
Tájékozódási fázisban vagyok. nm vályog kockaház 10 cm közetgyapot födémszigeteléssel. 10kw napelelemmel szerelt. 4 nagy szoba és 3 kisebb helyiségben található radiátor. A nyilászárók 3 rétegűek. 2 nagyobb klíma is található a házban. Jelenleg gázkazánnal és klímával zajlik a fűtés. A napelem miatt merült fel az elektromos kazán lehetősége, valamint a meglévő új radiátorok is tovább használhatóak. Érdemes e a bővítésen gondolkoznom. Köszönöm a segítséget.
Jelenleg a lakás cirkó fűtéssel működik, korszerűsíteni szeretnénk, a csatolt kép a jelenlegi állapot, régi radiátorokkal. Árajánlatot szeretnénk kérni nagyságrendileg mennyibe kerülne a korszerűtés, nem értünk hozzá, nem tudjuk mik a lehetőségek, egy biztos, elektromos fűtésre nem szeretnénk váltani. A lakást június 30tól vehetjük birtokba, előtte is van lehetőség helyszíni felmérésre de a munkálatok nem kezdhetők el. Köszönjük előre is a segítséget.
Az épület részben alápincézett, 35 nm felületen vékony rétegrendű padlófűtést szeretnék pl.: Uponor, vagy Rehau, a maradék részen padlócserével hagyományos betonozott rétegrend lenne. Kérdés, hogy ha csökkentjük a belmagasságot és az egész házban hagyományos rétegrendű padlófűtés készül mekkora az ár különbség.
Lakás vásárlás előtt állok, nagyságrendi ajánlat érdekelne.Szentendre Vasvári lakótelep, Deák Ferenc utca. Csúsztatott zsalus beton/tégla lakás, jelenleg turbós fali kazán. Két nem használt kémény a régi olajkályhákhoz a 70es -80-as évekből, vízkiállás nincs a kéményeknél. Ilyen kondíciókkal kb mennyi lenne padlófűtésre váltani?