
NEAK finanszírozott fogászati ellátás, plusz magánrendelés. Körzeti fogászati rendelő, államilag finanszírozott, mellette magánrendelés is van.
Belorusz párom egyéni vállalkozást szeretne indítani (állandó tartózkodási engedély, ügyfélkapu, lakcímkártya már van). Tervek szerint havi 1-2 számla műszaki tanácsadásról vagy mérnöki tervezésről. Magyarországra is, de főleg külföldre dolgozna, pl. Nagy-Britanniába. Adótanácsadás is érdekes lehet a számunkra, mert később az egyéni vállalkozást akár Kft.-re cserélnénk, ha azt érdemes megtenni. Kapcsolat tartást tudom vállalom magyarul, de angol vagy orosz nyelvtudás előnyt jelent.
Várhatóan még félévig nem lesz forgalom a cég tevékenységében. Az cég IT területen biztosít automatizált szoftvert a kereskededelmi cégeknek.
Zöld területek karbantartása
Minden könyveléssel kapcsolatos dolgok. Autó büfé üzemeltetés.
Havonta 1 számlát adok le, amit én állítok ki a szamlazz.hu oldalon. Átalányadozó vagyok. Én utalom a megfizetendő költségeket a NAV felé. Felnőtt képző
Üdvözlöm. Palkó István vagyok az . úgyvezetöje. Cégemet teljesen elhanyagzam éa végrehajtást végrehajtás kövez. Olyan könyvelőrw lenne szükségem aki szigorú és szól a datumoknál és a teendőknél. Számlaim most nem több 10 dbnál. Fénykorában a cégnek 40 és 80 között volt a számlák száma. Szeretném helyre hozni a hibákat. Személygépjármű javítás és karbantartás.
Könyvelési feladatok, tanácsadás nyugdíjas szállás szolgáltatás Dunakilitiben.
Egyéni, céges számlák
Nappali tagozatos hallgató átalányadózó egyéni vállalkozó könyvelési feladatok ellátása. Havonta 1 db számla bevétel után.